Kontrast: włącz / wyłącz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A. Mieleckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach otrzymał tytuł „Zasłużony dla Miasta Katowice”


14-09-2021

Samorząd Katowic docenił naszą placówkę

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mieleckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach otrzymał tytuł  „Zasłużony dla Miasta Katowice”.

Wyróżnienie przyznano w środę 8 września, na uroczystym posiedzeniu Rady Miasta Katowice, które odbyło się we wnętrzach Narodowej Orkiestry Polskiego Radia.  Nasz szpital podczas uroczystości reprezentowała Monika Ptak-Pustelnik – Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych i Zarządzania Nieruchomościami.

To dla naszej placówki i całego zespołu szpitala olbrzymia nobilitacja i docenienie naszego dorobku.  To również uznanie dla codziennej pracy całego personelu naszego szpitala – medycznego, administracyjnego i pomocniczego. Wszystkich tych osób, które na co dzień leczą i opiekują się pacjentami oraz dokładają wszelkich starań, by pobyt w naszej placówce zapewniał pacjentom najwyższe standardy opieki i przebiegał w atmosferze bezpieczeństwa i komfortu – podkreśla
dr n. med. Włodzimierz Dziubdziela – Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego
im. Andrzeja Mieleckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

(zdj. Sławomir Rybok, UM Katowice)

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A. Mielęckiego ŚUM