Kontrast: włącz / wyłącz

Diament 30-lecia Polskiej Transformacji


28-01-2020

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A. Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach został jednym z laureatów konkursu Diament 30-lecia Polskiej Transformacji. Rozstrzygniecie konkursu odbyło się 24 stycznia 2020 r. podczas uroczystej gali w hotelu Sangate w Warszawie. Nagrodę odebrał dr Włodzimierz Dziubdziela, dyrektor SPSK im. A. Mielęckiego SUM w Katowicach.

Konkurs Diament 30-lecia Polskiej Transformacji odbywał się w ramach ogólnopolskiego programu umacniania wiarygodności biznesowej „Sylwetki i marki 30-lecia Wolności RP”, realizowanego przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl. Jego celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów jakości w obszarach przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia. W ramach tego programu szpital im. A. Mielęckiego otrzymał również statuetkę Diament Polskiej Innowacyjności 2019. W poprzednich latach kapituła tego konkursu przyznała naszemu szpitalowi tytuły Perły Medycyny 2013 oraz Lidera Polskiego Lecznictwa 2015.

To kolejne prestiżowe wyróżnienie otrzymane w ostatnich latach przez SPSK im. A. Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2012 r. placówka otrzymała tytuł Lidera Ochrony Zdrowia. W 2017 roku szpitalowi wręczono Certyfikat Wiarygodności Biznesowej Bisnode Polska, a w 2015 przyznano mu wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A. Mielęckiego ŚUM